Webdesignéři, webdesignér, tvorba webu, tvorba loga, tvorba banneru
aktuální hodnocení: 1.0

Moonlake, a.s.

Základní údaje:

popis:

Jsme předním poskytovatelem komplexních internetových řešení. Zvolili jsme cestu kvality. Potřebám našich zákazníků rozumíme a již pátým rokem zabezpečujeme dodávky internetových full-service řešení v oblasti tvorby www stránek a programování internetových a intranetových aplikací.

právní forma: Právnická osoba
IČ: 28924355
DIČ: CZ28924355
www: www.moonlake.cz
kontaktní adresa: Křenová 273/73, Brno, 60200, Jihomoravský kraj
kontaktní email:
kontaktní telefon: 800876876
pobočky:
Diamantové prsteny a investiční diamanty online - TOP DIAMONDS

Reference firmy:

aktuální hodnocení:
1.0

SmartLife s.r.o.

E-shop Legáček je speciálně navžený, aby zaujal cílovou skupinu dětí. Na stránce se nacházejí i netradiční prvky, které každého vtáhnou do LEGO světa.

aktuální hodnocení:
1.0

MDV - IMPORT, s.r.o.

Web s nabídkou kvalitní značkové obuvi je postaven na našem katalogovém redakčním systému Katix. Řešení webu je minimalistické a slouží jako firemní prezentace produktů. Grafika je navíc na přání klienta doplněna o vizuály…

aktuální hodnocení:
1.0

Jindřich Nováček

Autosedačky-online jsou příkladem hravého e-shopu s dokonale přehlednou navigací. Navíc má integrované moduly pro export zboží do srovnávačů cen a obsahuje pokročilé funkce řazení a filtrování dle různých parametrů.

aktuální hodnocení:
1.0

Petra Chárová

Kdo má rád koně, bude díky stylovému designu na webu jízda na koních jako doma. Web nabízí služby letních jezdeckých táborů, výcvikové a jezdecké kurzy.

aktuální hodnocení:
1.0

MARKET SHOP, spol. s r.o.

„Nákup Domů“ je online nákupní centrum nabízející potraviny včetně dodávky uživatelům přímo domů. Eshop zcela realisticky odpovídá nákupnímu centru či samoobsluze, kde si návštěvníci mohou vybírat zboží dle značek nebo druhu…

aktuální hodnocení:
1.0

SmartLife s.r.o.

E-shop s netradičními hračkami dokáže zaujmout nejen děti, ale i jejich rodiče. Má jednoduchou navigaci, která zajišťuje snadnou orientace na stránce.

aktuální hodnocení:
1.0

CLAS Economy s.r.o.

Podařilo se úspěšně skloubit dohromady dvě různé služby - ekonomické poradenství a právní služby. Vše je sladěné v neutrálním moderním designu.

Nejlepší reference

   
seznam nejlepších referencí - 1 ze 3