Webdesignéři, webdesignér, tvorba webu, tvorba loga, tvorba banneru
aktuální hodnocení: 1.6

David Kolář

Základní údaje:

popis:

Působíme na českém trhu v oblasti informačních technologií již 12 let. Naše praxe nám umožňuje realizovat Vaše požadavky v maximální kvalitě a krátkém čase.

Webové aplikace

Webové stránky

Specializujeme se na vytváření webových stránek pro malé zákazníky i velké firmy. Vytvoříme jakoukoliv webovou stránku či aplikaci pro potřeby prezentace či správy Vaší firmy.

E-shopy

Zajistíme pro Vás či Vaši firmu moderní a spolehlivý e-shop postavený na našem ryze vlastním, léty ověřeném, e-shopovém řešení, které jakkoliv upravíme Vašim potřebám, bez jakýchkoliv omezení. Zároveň Vám pomůžeme s jeho propagací.

Informační systémy / Intranet

Vytvoříme informační systém přesně pro Vaši společnost. Správa zaměstnanců, skladu, účetnictví, firemní intranet a další.

E-learning

Realizace systému pro elektronickou výuku studentů, tvorbu učebních materiálů, absolvování testů, sledování výsledků, statistiky a vše co souvisí se vzděláváním pomocí informačních technologií přesně na míru pro Vaše potřeby.

Optimalizace webových aplikací

Zajistíme optimalizaci webových aplikací postavených na PHP a MySQL na vysoký výkon (rapidní snížení zátěže na servery) a malou velikost kódu a tím zajistíme nejlepší možnou odezvu stránek pro návštěvníka. Investice do optimalizace se finančně vyplácí mnohem více, než investice do silnějšího hardwaru. Navíc se aplikace jeví pro jejich uživatele mnohem „lehčí“ a svižnější.

Automatizace rutinních činností

Navrhneme a vytvoříme optimalní automatické řešení pro rutinní činnosti ve Vaší firmě – rozesílání SMS/E-mail sdělení, automatická fakturace, odesílání či párování bankovních plateb, hromadné zpracování dat a mnoho dalšího, vše dle individuálních potřeb.

Grafické práce

Vytvoříme grafický návrh Vaší stránky či aplikace, navrhneme loga, bannery, reklamy, vizitky i jakékoliv jiné grafické práce.

Webhostingové služby

Zajistíme provoz Vaší webové aplikace na našem serveru a budeme ji aktivně monitorovat, abychom zajistili její bezpečný a bezchybný chod.

právní forma: Fyzická osoba - podnikatel
IČ: 76306780
DIČ:
www: www.micropro.cz
kontaktní adresa: Seydlerova 2150/5, Praha 5, 158 00, Hlavní město Praha
kontaktní email:
kontaktní telefon: +420 605 956 019
pobočky:
Diamantové prsteny a investiční diamanty online - TOP DIAMONDS

Reference firmy:

aktuální hodnocení:
8.0

LiveChat.cz

Projekt live chatu (sex po webce) na exkluzivní doméně LiveChat.cz. Projekt LiveChat.cz je plně profesionálním internetovým portálem určeným pro live chat. Na stránkách naleznete přehled registrovaných dívek, které jsou online 24…

aktuální hodnocení:
4.0

NaPrivat.cz

Erotické priváty v ČR včetně profilů jednotlivých dívek z privátů. Na našem portále jsou registrovány stovky privátů i dívek. NaPrivat.cz přináší vysokou návštěvnost z řad mužů tj. zájemců o priváty a atraktivní vzhled s…

aktuální hodnocení:
1.0

OSPPAP.cz

Oficiální stránky Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví, plná administrace klientem na vlastním CMS, kalendář akcí.

aktuální hodnocení:
1.0

LékárnaJanovská.cz

E-shop pro Lékárnu Janovská v Praze, realizován ve firemních barvách, automatická synchonizace zboží z databáze léčiv registrovaných v ČR, plná administrovatelnost klientem na vlastním CMS.

aktuální hodnocení:
1.0

AMLSystems.cz

Webové stránky pro společnost IDEA 4 systems s.r.o., včetně e-learnignového systému pro elektronické školení na míru.

aktuální hodnocení:
1.0

EShop.Pion.cz

Elektronický obchod pro společnosti Infraline s.r.o. a Proinfra s.r.o. zabývající se prodejem infračervených topných peněz, 4 jazykové verze.

aktuální hodnocení:
1.0

CeMAP.cz

Systém určený zejména pro realitní kanceláře k porovnávání cen a ke generování cenových map nemovitostí dle zadaných parametrů.

aktuální hodnocení:
1.0

MedicaLaw.cz

Jednoduché webové stránky advokátní kanceláře medicínského práva, administrace pomocí vlatního CMS, obsah plně ve správě advokátní kanceláře

aktuální hodnocení:
1.0

MěstysMladéBuky.cz

Stránky pro Městys Mladé Buky včetně redakčního systému.

aktuální hodnocení:
1.0

M-Kitchen.cz

Elektronický obchod s luxusními kuchyňskými potřebami, plná administrovatelnost klientem na vlastním CMS.

Nejlepší reference

   
seznam nejlepších referencí - 1 ze 3