Webdesignéři, webdesignér, tvorba webu, tvorba loga, tvorba banneru
aktuální hodnocení: 1.0

Barton Studio s.r.o.

Základní údaje:

popis:

Jsme dynamicky se rozvíjející webdesignérské studio. Tvoříme profesionální a kreativní tým specialistů, zabývajících se tvorbou www stránek a prezentací na internetu.

Umíme vdechnout život nejrůznějším webovým aplikacím a do vínku jim nadělujeme krásu, originalitu a úspěch při prosazování cílů, pro které byly stvořeny.

Děláme weby, na kterých je co vidět a které je vidět. Dokážeme je obléct do neotřelé grafiky a zároveň jim zajistit popularitu u vyhledávačů i návštěvníků. Portfolio našich služeb sahá od tvorby webových stránek, přes internetový marketing, až po odborné poradenství.

Weby po narození neopouštíme. S provozovateli dohlížíme na jejich zdravý vývoj v silné, konkurenceschopné jedince, kteří se prosadí v nelítostném internetovém světě. Vymýšlíme pro ně zlepšováky a marketingové fígle. Udržujeme je ve výtečné kondici a staráme se, aby nezestárly. Abychom majitelům péči o své stránky co nejvíce ulehčili, vyvinuli jsme pro ně jednoduše ovladatelný administrační systém CMS Fish, který neustále inovujeme dle jejich potřeb a přání.

Weby od nás prodávají, informují i baví. Mezi jejich spokojenými majiteli najdete firmy, města i kulturní instituce.

právní forma: Právnická osoba
IČ: 28035216
DIČ: CZ28035216
www: www.bartonstudio.cz
kontaktní adresa: Denisovo nábř. 2568/6, Plzeň, 301 00, Plzeňský kraj
kontaktní email:
kontaktní telefon: +420 773 985 449
pobočky:
Diamantové prsteny a investiční diamanty online - TOP DIAMONDS

Reference firmy:

předchozí 1 2 3 4 5 7 9 další
aktuální hodnocení:
1.0

Fluval G

Microsite je malá, ale šikovná. Třeba k propagaci VIP produktů. Tady udělala celebritu z akvarijního filtru. Zaslouženě. Vždyť v zahraničí má již tisíce nadšených fanoušků a jeho odhalení bylo událostí sezóny.

aktuální hodnocení:
1.0

Sheets servis

Web velkoobchodu barvami potvrzuje blahodárné účinky barev na lidskou psychiku. Vyzařuje optimismus a radost z malování. Vzdorujte životní šedi, rozezněte svůj svět symfonií barevných tónů!

aktuální hodnocení:
1.0

Vitalmax obchod

Zdar a sílu už nenajdete v sýru, ale v e-shopu s fitness produkty Vitalmax. Kdo dřív nakoupí, dřív získá fit kondici. Vrhněte se do sportu či hubnutí s chutí iontových nápojů, creatinů či spalovačů tuků Vitalmax!

aktuální hodnocení:
1.0

FC Viktoria Plzeň

Do jarní části Gambrinus ligy už FC Viktoria Plzeň nastoupila s posilou v podobě nového webu. Sledujte její šance stát se silným hráčem na fotbalovém i na internetovém hřišti a fanděte jí spolu s námi na facebooku.

aktuální hodnocení:
1.0

Plzeňská televize

Nekonečný příběh s Plzní v hlavní roli začíná. Možná si v něm zahrajete. Regionální videoserver přenáší na internet životy nás všech. Šikovného a spolehlivého asistenta našel v našem redakčním systému CMS Fish 3.0.

aktuální hodnocení:
1.0

P.V.A. Systems

EKOnomové si mnou ruce, EKOlogové zuří. Technologické změny zahnaly na pokraj vyhynutí další živočišný druh. Prasátko kasičkové podlehlo expanzi moderních pokladních systémů opanujících tento web i další niky.

aktuální hodnocení:
1.0

Pro přežití

Vstup na některé weby by měl být pouze na vlastní nebezpečí. Naštěstí vybavení pro přežití nejen takové návštěvy, ale i přírodní katastrofy, válečného konfliktu či prostě jen roku 2012 získáte v eshopu Pro přežití.

aktuální hodnocení:
1.0

MX Online

Naše weby jedou. A tentokrát to platí doslova. Odstartovali jsme ambiciózní motokrosový portál, který bojuje o Vaši přízeň živými reportážemi, odbornými články, jedinečnými fotkami a videi. Fanděte mu s námi!

aktuální hodnocení:
1.0

Logipark

Komu není z hůry dáno, často v dnešních městech nezaparkuje. Přitom stačí tak málo a horor o hledání volného místa se může změnit v parkovací akci jako z nejmodernějšího scifi. Od toho jsou tyhle parkovací systémy.

aktuální hodnocení:
1.0

Nakladatelství Fraus

S Nakladatelstvím Fraus spolupracujeme pravidelně již od roku 2007 a za tu dobu jsme pro něj realizovali více než deset úspěšných firemních prezentací a e-shopů.

předchozí 1 2 3 4 5 7 9 další

Nejlepší reference

   
seznam nejlepších referencí - 1 ze 3